Plastyka Sport Muzyka Film Nauka Wolontariat Taniec Nauka Teatr Plastyka Sport Fotografia
24.04.2017 r. nasze Studio Piosenki miało przyjemność ozdobić piosenkami z repertuaru polskich - znanych i lubianych  autorów tekstów i muzyki,  spotkanie zorganizowane przez...
W niedzielę 23 kwietnia w auli Pałacu Młodzieży w Łodzi obyły się eliminacje wstępne do 22 Konkursu Piosenki WYGRAJ SUKCES.
Już w najbliższy poniedziałek 24 kwietnia pałacowe Studio Piosenki razem z Domem Literatury w Łodzi zaprasza do wspólnego świętowania Międzynarodowego Dnia Książki. Wszystkich miłośników literatury zapraszamy do parku Sienkiewicza...
W weekend 8-9 kwietnia pałacowi Judocy próbowali swoich sił podczas rozgrywanego w Bytomiu turnieju III rundy International Judo League. Po ciężkich walkach wywalczyli 4 medale. 

Wczoraj, 12 kwietnia 2017 r. w pałacowej auli już po raz czwarty odbyła się DEBATA EKOLOGICZNA, którą zorganizowało Przedszkole Miejskie nr 133 w Łodzi. Głównym celem spotkania było podnoszenie poziomu świadomości ekologicznej, kształtowanie pozytywnych postaw ekologicznych u dzieci oraz rozwijanie umiejętności przekazywania przez dzieci wiadomości i wyrażania uczuć w różnorodnych formach ekspresji.

11 kwietnia w auli Pałacu Młodzieży odbył się koncert gitarowy WIOSENNE MUZYKOWANIE. Ideą wiosennych koncertów jest prezentacja umiejętności wokalnych, muzycznych i technik gry uczestników GITAR...

W piątek 7 kwietnia 2017 r. o godz. 18.00 w galerii "Atrium" odbył się wernisaż wystawy "Rysunek" Agnieszki Zasady. Wystawa jest kolejną z cyklu "Absolwenci Pracowni Rysunku i Malarstwa" prowadzonej przez panią Małgorzatę Urbaniak Wawrzyniak.

4 kwietnia 2017 r. w Dużej Sali Obrad Urzędu Miasta Łodzi odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Moja rodzina - Moja szkoła... 
8 kwietnia 2017 r. w Łódzkiej Rozgłośni Polskiego Radia odbył się V Konkurs Wokalny pt. "Najpiękniejsze piosenki polskie". Konkurs odbywał się w ramach XVII Festiwalu Nauki, Techniki i Sztuki w Łodzi.

Miło nam poinformować, że w  Konkursie Plastycznym "Pocztówka z Włoch", I miejsce zdobyła Alicja Filipczak wyróżnienie otrzymała Natalia Wolska.

Praca uczestniczki pałacowego Studium "Świat Plastyki" Igi Jagiełło–Siurmickiej została zakwalifikowana do kolekcji najlepszych prac XIII Ogólnopolskiego Konkursu Dziecięcej Twórczości Plastycznej „Najpiękniejsza Jest Moja Ojczyzna”.
Miniony tydzień dla HZA KRAJKI był pracowity i pełen wrażeń. Dziewczęta z gr. II oraz solistka Julia Grenda, miały przyjemność  uczestniczyć w III Międzynarodowym Festiwalu „Novye Vershyny 2017” w Mińsku na Białorusi. Wyjazd zespołu odbył się w ramach projektu „Razem dla Młodzieży”.
Grand Prix w IV Konkursie Piosenki Anglojęzycznej zorganizowanym 23 marca 2017 r. w Ozorkowie zdobył Oskar Wasilewski. Uczestnik zajęć wokalnych Studia Piosenki naszej placówki...
Od wczoraj w Galerii "Klatka po klatce" wszyscy możemy podziwiać niezwykłą wystawę o sugestywnym tytule SPLOT. Podsumowuje ona zajęcia prowadzone w ramach Studio Designu...
Miło nam poinformować, że uczestnik zajęć plastycznych STUDIA WYOBRAŹNI – JAKUB SUROWIŃSKI zajął II miejsce w kategorii klasy IV-VI Szkół Podstawowych w XIX Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „ŁAJBA 2017”
Powitanie Wiosny 2017-03-23
23 marca niemal sto dzieci z łódzkich przedszkoli (Sezamkowo, Kalimba, PM Nr 170 i PM Nr 214) pożegnało zimę i przywitało wiosnę. Podczas spotkania dzieci wzięły udział w wiosennym konkursie, obejrzały film o odchodzącej zimie oraz nauczyły się nowego wierszyka i piosenki. 
22 marca w Galerii ATRIUM na II piętrze Pałacu Młodzieży odbył się Finisaż wystawy fotografii autorstwa Krzysztofa Kalinowskiego pt. "Fotografia i Pejzaż".
Wernisaż "WIOSNA" 2017-03-22
Pierwszy Dzień Wiosny w Pałacu Młodzieży przywitaliśmy kolorowo i śpiewająco, wernisażem wystawy „Wiosna” oraz nagraniem teledysku do piosenki Ewrybadyczna.
W dniu 16.03.2017 r. 16 prac uczestników Pracowni Rysunku i Malarstwa wzięło udział w wystawie zbiorowej pt. „Cudowny Świat Natury - Drzewa”.
W sobotę 25 lutego 2017 r. w Konstantynowie Łódzkim rozegrano Grand Prix im. Jerzego Jaśniaka Seniora w podnoszeniu ciężarów w kategorii Masters. Zawody zorganizowano by uczcić pamięć...