Plastyka Sport Muzyka Film Nauka Wolontariat Taniec Nauka Teatr Plastyka Sport Fotografia
21 czerwca znany łodzianom Harcerski Zespół Artystyczny KRAJKI obchodził 45-lecia pracy artystycznej. 
Pracownia Edukacji Regionalnej zachęca do spacerów po łódzkich parkach oraz zaprasza do rozwiązania puzzlo-quizu o Łodzi!  
W tym roku szkolnym TEATR FAJNY mimo trudnej sytuacji pandemicznej zrealizował kilka projektów. Odbyły się 2 premiery monodramów.
Z radością informujemy o sukcesie uczestników  Pracowni Rysunku i Malarstwa w konkursie „Kartka retro z Łodzi - malowana kawą”. 
17.06.2021 r. na platformie ZOOM odbyła się konferencja oraz debata podsumowująca Festiwal PRESS VESNA z udziałem zagranicznych delegacji.  

Miło nam poinformować, że uczestniczka zajęć plastycznych z pracowni Sztuka Użytkowa Alicja Wylęgły uzyskała wyróżnienie za pracę rysunkową.

Od 16 czerwca w Galerii Środek można oglądać wystawę prac uczestników Międzynarodowego Konkursu NOVYE VERSHINY w Mińsku na Białorusi.  
Z radością informujemy o sukcesach uczestników Pałacu Młodzieży w 8 Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Zabierz mnie tam wyobraźnią 2021”.
Znamy już wyniki  konkursu. Zwycięzcom gratulujemy!! Felicitaciones! Bien hecho! 
WIOSENNE NAWALIJKI 2021-05-31
W sobotę odbył się koncert "Wiosenne nowalijki", podczas którego ZPiT Poltex zaprezentował nowości ze swojego repertuaru. 
Uczestnicy Pałacu Młodzieży tradycyjnie wzięli udział w festiwalu-konkursieI mają czym pochwalić się!
W dniach 14-15 maja w ramach Dni Europy na Ukrainie odbył się Konkurs Twórczości Ludowej. Nasi wokaliści i instrumentaliści brali w nim udział. 
Wolontariusze zapraszają do obejrzenia relacji zrealizowanego projektu. 
Miło nam poinformować, że w XIX Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym organizowanym przez MDK w Pabianicach zostały wyróżnione prace uczestników z PM.  
Spieszymy podzielić się  wiadomością  o sukcesach naszych uczestników ze Studio-Piosenki  w XVII Międzynarodowym Konkursie Internetowym DIGI-TALENTY.  

Zapraszamy na  wycieczkę na drugi koniec świata pod opieką nauczycielki Edukacji Międzykulturowej w ramach cyklu "Wojaż, wojaż!" 

W ramach wsparcia naszych ukraińskich partnerów dołączamy do akcji #KwiatekOdrodzenia z okazji 35 roznicy katastrofy w Czarnobylu.  
WoW!Web! 2021 2021-04-22

Na zajęciach Młodych Programistów podsumowany został konkurs na stronę internetową ”WoW!Web! 2021”. Młodzi twórcy wykorzystali  w praktyce swoją  wiedzę z zakresu  technologii webowych.  

W dniach 17-21 i 27-28 marca 2021 roku w Mińsku na Białorusi odbył VII Międzynarodowy Festiwal-Konkurs Twórczości «NOVYE VERSHINY». 
Wojaż, wojaż! #6 2021-04-13
Muzyka afrykańska jest znana na całym świecie, ale nie każdy wie jakie ważne funkcje pełnią bębny dla ludów Czarnego Lądu.