Plastyka Sport Muzyka Film Nauka Wolontariat Taniec Nauka Teatr Plastyka Sport Fotografia

Z pewnością nie łatwo jest wrócić do obowiązków szkolnych po wypełnionych atrakcjami feriach w Pałacu Młodzieży. Mimo, że dobiegły już końca, spędzony u nas czas pozostanie niezapomniany za sprawą licznych warsztatów, wycieczek, zabaw oraz gier. 

 

Od początku grupa półkolonistów dała się ponieść i rozkręciła się we WROTKARNI. Przez kolejne dni dzieci miały okazję uczestniczyć w warsztatach kulinarnych, kultury słowiańskiej, czy lekcji ekologii podczas, której poznały m.in. tajniki oczyszczania brudnej wody. Z wielkim zainteresowaniem obejrzeli niecodzienną wystawę „Leonardo da Vinci - Energia Umysłu” w EC1 Łódź.

Uczestnicy zimowego wypoczynku wybrali się również do kina, sali zabaw AGATKA oraz zwiedzili MUZEUM FABRYKI. Wielką atrakcją okazał się dzień pod hasłem SQUASH.


Oprócz półkolonii w czasie ferii odbyły się otwarte warsztaty „Ferie za złotówkę”. Wśród pałacowych propozycji znalazły się warsztaty z recyklingu, muzyczne i taneczne, plastyczne, językowe i wiele innych. Słowem – nuda nam nie zagroziła!

 

Zima w mieście kolejny raz okazała się gorąca i interesująca. Dziękujemy za wspólną zabawę!