Plastyka Sport Muzyka Film Nauka Wolontariat Taniec Nauka Teatr Plastyka Sport Fotografia

Już kolejny raz uczestnicy Pałacu Młodzieży w Łodzi wzięli udział w Międzynarodowym Festiwalu Demokracji Dzieci, Telewizji, Prasy i Twórczości "Złota Jesień Sławutycza – 2019” na Ukrainie, który odbył się w dniach 27-30 września. W tym roku reprezentowały nas Martyna Michalska oraz Julia Rybarczyk, które na co dzień rozwijają swoje pasje w dziedzinie fotografii w pałacowym Foto-Studio.

 

Program festiwalu jak zawsze obfitował w koncerty, warsztaty, spotkania i zabawy integracyjne dla uczestników, którzy mieli także szansę poznać historię i ciekawe miejsca regionu. W tym roku młodzież miała okazję zwiedzić miasto Czernichów. Niezwykle dla nas ważnym momentem było złożenie odcisku dłoni przez naszego dyrektora Adama Kochera w festiwalowej galerii.

 

W konkursie fotograficznym, który tradycyjnie odbywa się podczas festiwalu nasze uczestniczki pokazały się z bardzo dobrej strony. Za ciekawą interpretację konkursowego tematu, który brzmiał „Czas na zmiany?! Julia Rybarczyk otrzymała 3 nagrodę, a Martyna Michalska dyplom.

Gratulujemy sukcesu i trzymamy kciuki za kolejne takie newsy.