Plastyka Sport Muzyka Film Nauka Wolontariat Taniec Nauka Teatr Plastyka Sport Fotografia

Na przestrzeni tygodnia 25.04 - 02.05.2018 r. pałacowa młodzież z Harcerskiego Zespołu Artystycznego KRAJKI, Zespołu Pieśni i Tańca POLTEX oraz pracowni FOTOGRAFII miała przyjemność uczestniczyć w dwóch Międzynarodowych Festiwalach - Konkursach w Kijowie na Ukrainie  – Konkurs Wieselkowa Terpsychora i I Festiwal Młodzieżowy Art. Vision.


Wśród KRAJKOWEJ reprezentacji dziewczęta z grupy II wspaniale zaprezentowały się w choreografiach Radka Klimeckiego i Martyny Jagodyńskiej. Roztańczona młodzież siedmiokrotnie prezentowała się na scenach festiwalowych. W konkursie Wieselkowa Terpsychora wytańczyła układem choreograficznym FANCY III miejsce.


W kategorii tańców ludowych również III miejsce wytańczył Zespół Pieśni i Tańca POLTEX.


Oprócz wytężonej pracy nasza reprezentacja miała okazję zwiedzić KIJÓW, organizatorzy zadbali również o integracje młodzieży z Polski, Ukrainy, Białorusi, Francji i Turcji.


Dziękujemy Dyrekcji Pałacu Młodzieży za stwarzanie możliwości koncertowych, rodzicom za zaangażowanie i zawsze chętnej i radosnej młodzieży - takie przedsięwzięcia to edukacja, zabawa i integracja.