Plastyka Sport Muzyka Film Nauka Wolontariat Taniec Nauka Teatr Plastyka Sport Fotografia

Punktualnie o 17.30 we środę 19. grudnia rozpoczął się w auli Pałacu Młodzieży koncert świąteczny Studia Piosenki pt. ŚPIEWAJMY KOLĘDY. Koncert poprzedziło przekazanie - na ręce wicedyrektor Pałacu Młodzieży Pani Sylwii Dębskiej, Betlejemskiego Światła Pokoju, które tradycyjnie corocznie przynoszą nam harcerze Hufca Łódź Polesie.

 

Zaraz po przekazaniu światła nastąpiła część muzyczna naszego świątecznego koncertu. Koncertu, którego gośćmi zaproszonymi były najbardziej bliskie,  kochane i oddane  nam osoby -  rodzice, dziadkowie, przyjaciele i znajomi.

W repertuarze znalazły się tradycyjne kolędy i pastorałki w pięknych aranżacjach oraz piosenki świąteczne, zagrane i zaśpiewane w wersji - rockowej, folkowej, z akompaniamentem gitary (podziękowania za akompaniament gitarowy dla - Michała Marchlewskiego, studenta Akademii Muzycznej w Łodzi oraz naszego - młodszego i utalentowanego wokalisty, gitarzysty, także uczestnika zajęć językowych w naszej placówce - Adama Urbaniaka).

 

Wzruszenie i łzy, życzenia świąteczne, chóralne wręcz (wspólnie z widownią) zaśpiewanie kolędy Oj maluśki, maluśki oraz brawa na stojąco były zwieńczeniem naszego świątecznego spotkania. 

 

W imieniu Studia Piosenki dziękujemy Weronice Zawadowskiej za poprowadzenie koncertu.  Wszystkim wykonawcom - solistom, zespołom wokalnym składamy życzenia radości i  więcej koncertów takich jak ten - świąteczny ŚPIEWAJMY KOLĘDY.

 

 

Dzień po koncercie - 20.grudnia , 15. wokalistów naszego Studia Piosenki uświetniło śpiewem kolęd i pastorałek spotkanie wigilijne zorganizowane w Akademii Humanistyczno - Ekonomicznej w Łodzi. Było to świąteczne spotkanie Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Gratulacje, podziękowania i prezenty oraz zaproszenie na świąteczny poczęstunek zakończyło to serdeczne spotkanie i wspólne kolędowanie z seniorami.

 

Wszystkim, a szczególnie młodym wokalistom życzymy chwili świątecznego odpoczynku, a od Nowego Roku powodzenia we wszystkich czekających na nich wyzwaniach  zwłaszcza artystycznych.

Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego 2019 Roku.