Plastyka Sport Muzyka Film Nauka Wolontariat Taniec Nauka Teatr Plastyka Sport Fotografia

Wspaniała wiadomość dotarła do nas w związku z rozstrzygnięciem Wojewódzkiego  Konkursu Plastycznego "PERŁY ARCHITEKTURY ŁODZI". Dwóch uczestników zajęć STUDIA WYOBRAŹNI zostało Laureatami konkursu zajmując dwa najwyższe I MIEJSCA: OLIWIER KURZYDŁOWSKI (8 lat) za rysunek pastelami z widokiem Placu Wolności z lotu ptaka oraz MATEUSZ TUŁAZA (15 lat) za rysunek ołówkami cerkwi prawosławnej św. Al. Newskiego przy ul. Narutowicza.

 

Jury konkursu po selekcji prac do finału wyłoniło w dn.11 VI b.r. dwudziestu Laureatów przyznając po trzy nagrody za 1, 2 i 3 miejsca oraz 7 wyróżnień. Nagrodzone rysunki powstały pod kierunkiem zdalnego nauczania pani Magdaleny Wojtyniak-Sacharz. Warto dodać, że obie prace powstały w nietypowych warunkach zdalnego nauczania a pani Magdalena zdradziła nam, że udzielała licznych korekt swoim wychowankom w nowej autorskiej formie opracowanej przez nią samą specjalnie na potrzeby zdalnego nauczania. Forma ta wymagała zastosowania specjalnych programów do obróbki zdjęć i była obrazowo-słowna. Dzięki temu współpraca nauczyciel-uczeń w tych trudniejszych dla wszystkich niż normalnie warunkach przyniosła nie tylko postępy w rozwijaniu umiejętności plastycznych naszych uczestników ale jak widać i dodatkowe znaczące sukcesy. 

 

Organizatorem tej edycji konkursu było już po raz kolejny Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 3 w Łodzi. Centrum zaprasza laureatów po osobisty odbiór nagród do sekretariatu w siedzibie przy ul. Olimpijskiej 9 od dnia 17.06.2020.

 

Lista Laureatów <<tutaj>> i wirtualna wystawa nagrodzonych prac jest do obejrzenia poniżej:

https://www.facebook.com/czp3lodz/

https://www.facebook.com/pracowniaindygo/photos/pcb.1567936056718029/1567927293385572/?type=3&theater

 

GRATULACJE dla obu Laureatów i nauczyciela, życzymy dalszych sukcesów!

 
Oliwier Kurzydłowski (8 lat)


Mateusz Tułaza (15 Lat)