Plastyka Sport Muzyka Film Nauka Wolontariat Taniec Nauka Teatr Plastyka Sport Fotografia

Harcerski Zespół Artystyczny KRAJKI z Pałacu Młodzieży im. Juliana Tuwima w Łodzi w czwartkowy wieczór  tj. 25.01.2018 r. gościł na scenie TEATRU  DOM.

 

Koncert „KRAJKOWEGO SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU” był wybuchową mieszanką energetycznych i melodyjnych utworów świątecznych i noworocznych. Zespół pokazał  się w pełnej obsadzie, począwszy od krajkowego przedszkola, poprzez grupy przygotowawcze  III, IV i V, po reprezentacyjne I i II. Dzieci z wielkim powodzeniem zaprezentowały się w repertuarze wokalnym i tanecznym. Mogliśmy odkryć na nowo  piosenki świąteczne z repertuaru HZA KRAJKI, pokazać się w tańcach nowoczesnych i karnawałowych. 


Rodziny, przyjaciele i sympatycy Zespołu z wielkim entuzjazmem i przyjemnością oklaskiwali artystów. Cieszymy się , że mamy tak liczną grupę utalentowanych KRAJEK.

 

Sukces i powodzenie naszego koncertu to współpraca wielu osób, dziękujemy  Dyrekcji Pałacu Młodzieży i całej ekipie - Przemkowi, Wojtkowi, Damianowi, Ani, P. Joli, Sylwii, fotografom i wolontariuszom z Łódzkiego Młodzieżowego Centrum Wolontariatu działającym w Pałacu Młodzieży, wspaniałej konferansjerce Julii Twardowskiej,  Dyrekcji i pracownikom TEATRU DOM  oraz Zarządowi Stowarzyszenia Przyjaciół HZA KRAJKI.

 

GRATULUJEMY i trzymamy kciuki za kolejne występy naszej rozśpiewanej i roztańczonej KRAJKOWEJ RODZINY.