Plastyka Sport Muzyka Film Nauka Wolontariat Taniec Nauka Teatr Plastyka Sport Fotografia

Miło nam przekazać, że 2 uczestników zajęć plastycznych prowadzonych przez p. Magdalenę Wojtyniak otrzymało aż 3 nagrody w w 2 ogólnopolskich konkursach plastycznych. LIDIA DOMAŃSKA (lat 9) ze Studia Dekoracji otrzymała III NAGRODĘ w VI OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM X EDYCJI „BARWY DZIECIŃSTWA” pod hasłem „Cztery pory roku z seniorami”. Gminne Ognisko Dziecięco-Młodzieżowe „Tęcza” w Nadarzynie (k/Warszawy - woj. mazowieckie).


Do Organizatora wpłynęło 109 prac z całej Polski. Jury podkreśliło wysoki poziom prac i przyznało 12 Nagród w 4 kategoriach wiekowych. Nagrody i dyplomy zostaną przesłane pocztą, a wyniki konkursu można zobaczyć tutaj:

http://www.ognisko.nadarzyn.pl/news/wyniki-konkursu-plastycznego

 

Talent plastyczny Lidii został właśnie doceniony również w innym ogólnopolskim konkursie plastycznym pod hasłem: "JAN PAWEŁ II W OCZACH DZIECKA I OSOBY DOROSŁEJ".

Organizatorem konkursu od kilku lat jest edukacyjno-kulturalne stowarzyszenie od serca "Faustynka" z Legnicy ( k/Wrocławia - woj. dolnośląskie).


Oprócz Lidii drugą osobą nagrodzoną z naszej placówki w tymże konkursie został OLIWIER KURZYDŁOWSKI (lat 7) ze Studia Wyobraźni. Jest to kolejny sukces Oliwiera , który w poprzednim roku otrzymał nagrodę w ogólnopolskim konkursie "Artform-małe dzieła, wielka sztuka".
Legnicki konkurs odbył się po honorowym patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej i wpłynęło na niego ponad 100 prac z całej Polski.


Wernisaż wystawy pokonkursowej o Wielkim Polaku odbędzie się dnia 18.06 godz.16.30 w siedzibie Stowarzyszenia przy ul. Gwiezdnej 35 a/3 w Legnicy. Protokół i pamiątkowy dyplom dla placówki zostanie do placówek. Laureaci, którym uda się przybyć na wydarzenie osobiście otrzymają nagrody, upominek i dyplom.  WYSTAWA BĘDZIE OTWARTA PRZEZ OKRES WAKACYJNY, W TERMINIE DO 31.07.2019 r. więcej informacji na stronie Organizatora tutaj:

https://pl-pl.facebook.com/Stowarzyszenie-od-serca-Faustynka-w-Legnicy-605252496181170/


Lidii, Oliwierowi oraz nauczycielowi p. Magdalenie serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych wielkich sukcesów i przyciągania do naszej placówki kolejnych młodych talentów !