Plastyka Sport Muzyka Film Nauka Wolontariat Taniec Nauka Teatr Plastyka Sport Fotografia
 Studio Piosenki na jubileuszowym X Festiwalu Organizacji Pozarządowych „Procent dla Łodzi”.

 

10 marca w łódzkiej Manufakturze po raz dziesiąty odbywał się Festiwal Organizacji Pozarządowych „Procent dla Łodzi”. Na zaproszenie Fundacji Jaś i Małgosia  - JiM wzięło w nim udział nasze Studio Piosenki. W doborowym towarzystwie znanych i lubianych łodzian – m.in. wiceprezydenta Łodzi –Pana Krzysztofa Piątkowskiego, radnych Rady Miejskiej naszego miasta, wokaliści doskonale zaprezentowali się licznie zgromadzonej widowni w rotundzie galerii handlowej.

Na życzenie organizatorów wystąpiły nasze Śpiewające Nutki  w składzie – Martyna Czechowicz, Hanna Frątczak, Hanna Jachimowska, Adrianna Pietrzak, Alicja Sołtysiak i Anna Wiśniewska oraz soliści i duet – Aleksandra Kędzia, Martyna Matyjasik oraz Zuzanna Kikowska, Lidia Michalak, Natalia Firmowska, Anna Pieczulska.

W zaprezentowanym  repertuarze znalazły się piosenki dziecięce, kabaretowe oraz covery.

 

Gratulujemy Studiu Piosenki kolejnego pięknego występu oraz życzymy Fundacji JiM dużo siły i energii w dawaniu dzieciom i ich rodzicom poczucia bezpieczeństwa, nadziei na lepszą przyszłość.


Występ Studia Piosenki na Festiwalu był możliwy dzięki współpracy z Fundacją Promocji i Wspierania Twórczości CONVIVO oraz Stowarzyszeniem A2  AKADEMIA AKTYWNOŚCI działającymi przy Pałacu Młodzieży w Łodzi.