Plastyka Sport Muzyka Film Nauka Wolontariat Taniec Nauka Teatr Plastyka Sport Fotografia

Na zajęciach Młodych Programistów podsumowany został konkurs na stronę internetową ”WoW!Web! 2021”.

Młodzi twórcy wykorzystali  w praktyce swoją  wiedzę z zakresu  technologii webowych w językach programowania: HTML, CSS oraz JavaScript.  

W konkursie wzięło udział 19 uczestników. W grupie uczniów szkoły podstawowej,  klas 1-3 na czołowych miejscach uplasowały się prace Wiktorii i Basi, opisujące ulubione zwierzęta oraz niezwykłą podróż do Czech. Jury, w składzie którego znaleźli się uczestnicy zajęć Młodzi Programiści, dostrzegło również pracę Oliwki z własnoręcznie wykonaną pisanką wielkanocną wykonaną w technologii ProcessingJS.


W grupie starszych uczniów prym wiodła strona Mateusza, w której zawarł własne przemyślenia, ciekawostki oraz niespodzianki. Ta praca zdobyła również Grand Prix konkursu. Uznanie w oczach młodych jury zdobyły także: strona Jagody z własnymi rysunkami wykonanymi w technologii ProcessingJS i ciekawostkami ze świata komputerów oraz praca Szymona opisująca w ciekawy sposób grę Amongus.  


Prace były różnorodne i  świetnie pokazywały nabyte przez uczestników umiejętności w zakresie programowania. Gratulujemy młodym twórcom i i zapraszamy na kolejną edycję konkursu w przyszłym roku szkolnym.