Plastyka Sport Muzyka Film Nauka Wolontariat Taniec Nauka Teatr Plastyka Sport Fotografia
W Kijowie skończył swoją pracę XIX Międzynarodowy Festiwal-Konkurs Młodych Dziennikarzy PRESS-VESNA, organizowany przez naszego partnera Kijowski Pałac Dzieci i Młodzieży, a wsparty przez Wydział Edukacji i Nauki Miasta Kijowa. 
Tegoroczna edycja odbyła się w dniach 21-23 maja pod hasłem #Mediakod_mojego_kraju_i_świata, w której wzięli udział po raz kolejny utalentowani i kreatywni młodzi ludzie z Polski, Holandii, Czech, Uzbekistanu, Białorusi. Po raz pierwszy zaprezentowała się w zmaganiach konkursowych młodzież z Kazachstanu, która miała możliwość przybliżyć swój kraj oraz kulturę za pośrednictwem dziennikarskich narzędzi.

Zmagania konkursowe poprzedził szereg spotkań i warsztatów w formie online z udziałem specjalistów i ekspertów zajmujących się współczesnymi mediami zarówno od strony technicznej jak i merytorycznej, aby swoim doświadczeniem podzielić się z uczestnikami Festiwalu oraz zainspirować do podejmowania ciekawych i oryginalnych tematów.

Zespół #YUN_PRESS jako twórcy i gospodarze wydarzenia, włożyli dużo sił i zaangażowania w organizację tego wyjątkowego dziennikarskiego przedsięwzięcia. Festiwal przyniósł wiele emocji wszystkim uczestnikom, był interesujący i pełen wrażeń. 


Więcej informacji https://www.facebook.com/pressvesna

Uczestnicy Pałacu Młodzieży też spróbowali swoich sił w XIX Międzynarodowym Festiwalu-Konkursie Młodych Dziennikarzy PRESS-VESNA.
I mają czym pochwalić się:

I miejsce - ŁÓDZKA MŁODZIEŻOWA TV (prowadzona przez panią Marię Woźniak) - w kategorii PRACA VIDEO;

nagroda specjalna - Emilia Brzozowska, Mateusz Słowiański - ŁÓDZKIE MŁODZIEŻOWE CENTRUM WOLONTARIATU (prowadzone przez panią Sylwię Bartosik) - w kategorii PRACA DZIENNIKARSKA.

Młodzieży gratulujemy sukcesów i czekamy na kolejną już jubileuszową edycję festiwalu!

My czekamy na dyplomy, ale obejrzeć galę podsumowania konkursu można tutaj  
https://m.youtube.com/watch?v=S2CpT8_svW4&feature=youtu.be