Plastyka Sport Muzyka Film Nauka Wolontariat Taniec Nauka Teatr Plastyka Sport Fotografia

W sobotę 11 maja w Hali Sportowej „Parkowa” MOSiR w Łodzi już od rana mogliśmy poczuć atmosferę prawdziwej zdrowej rywalizacji. W XXVI Turnieju Tenisa Stołowego „O Puchar Dyrektora Pałacu Młodzieży” udział wzięło 110 zawodników. Wśród startujących mieliśmy też gości z innych sekcji tenisa stołowego z terenu miasta Łodzi, a także rodziców i przyjaciół naszej pałacowej sekcji, którzy rywalizowali w kategorii open. Wszyscy zawodnicy spisali się super, było widać duże zaangażowanie w rozgrywkach. Turniej przebiegał bardzo sprawnie i na dobrym wysokim poziomie. Nas cieszy fakt, że wszyscy zwycięzcy w poszczególnych kategoriach to wychowankowie sekcji PM.

 

Wśród młodszych zawodników jest grupa, która od września będzie reprezentowała Pałac w rozgrywkach ŁZTS. Turniej cieszył się dużym zainteresowaniem publiczności, która dopisała i dopingowała swoich faworytów.

 

Na koniec nie zabrakło wzruszeń i emocji podczas wręczania trofeów i nagród rzeczowych  najlepszym w swoich kategoriach. Jednocześnie żadnemu z uczestników nie możemy odmówić zaangażowania i woli walki. Ufundowane przez Radę Rodziców PM oraz sponsorów nagrody wszystkim sprawiły ogromną radość.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy za wsparcie rzeczowe i finansowe RADZIE OSIEDLA RETKINIA – PÓŁNOC, z którą jako sekcja tenisa stołowego współpracujemy od lat i otrzymujemy ogromne wsparcie.

 

Gratulujemy Wszystkim Uczestnikom !!!

 

Lista zwycięzców w poszczególnych kategoriach:

Skrzat A - Zuzanna Karpińska

Skrzat BFranciszek Piotrowski

MłodzikMateusz Jesionowski

Kadet Julian Budner

Junior młodszyJakub Stejskał

Junior  - Szymon Jankowski

SeniorPatryk Jacak

OpenRadosław Olszewski