Plastyka Sport Muzyka Film Nauka Wolontariat Taniec Nauka Teatr Plastyka Sport Fotografia
 

Dyrektor - Adam Kocher

Wicedyrektor - Żanetta Walkus

Wicedyrektor - Sylwia Dębska

Główny Księgowy - Agnieszka Ciepłucha

 


Rada Pedagogiczna:

 

FILM I FOTOGRAFIA

Jolanta Proszak - Foto-Studio

Anna Kołodziejczak - Centralny Gabinet Edukacji Filmowej

Dorota Gołębiowska - Centralny Gabinet Edukacji Filmowej

Jadwiga Mostowska - Centralny Gabinet Edukacji Filmowej

Marta Kasprzak - Centralny Gabinet Edukacji Filmowej

 

 

TEATR

Jowita Popow - Teatr Fajny

Marta Rolicz - Teatr Uliczny DH

Beata Klose-Jurczakowska - Dziecięcy Teatrzyk MUZYCZNA FERAJNA

 

 

PLASTYKA

Magdalena Wojtyniak-Sacharz - Studio Dekoracji, Studio Wyobraźni, Sztuka Użytkowa

Małgorzata Urbaniak-Wawrzyniak - Rysunek i Malarstwo, Atelier Technik Różnych

Teresa Grzelak - Studium ŚWIAT PLASTYKI

Marta Gronowska - Biżuteria Artystyczna

Marta Rolicz - Ceramika, Rzeźba i Rzemiosło

Małgorzata Gara - Studio Designu

 

 

MUZYKA

Marta Król - Gitary

Ryszard Kruszyński - Keyboard

Dorota Rollova - Zespoły Wokalno-Instrumentalne

 

 

ŚPIEW

Aldona Zawiślak - Studio Piosenki

Agnieszka Szymańska - Międzypokoleniowy Chór Czterech Kultur DIALOG

Anna Szoszkiewicz - Harcerski Zespół Artystyczny KRAJKI (Zajęcia Wokalne)

Dorota Rollova - Zespół Pieśni i Tańca POLTEX (Zajęcia Wokalne)

 

 

TANIEC

Żanetta Walkus - Harcerski Zespół Artystyczny KRAJKI (Zajęcia Wokalno-Rytmiczne)

Radosław Klimecki - Harcerski Zespół Artystyczny KRAJKI (Zajęcia Taneczno-Choreograficzne)

Martyna Jagodyńska - Harcerski Zespół Artystyczny KRAJKI (Zajęcia Taneczno-Choreograficzne)

Katarzyna Matusiak - Zespół Tańca Nowoczesnego TU I TERAZ (Zajęcia Taneczno-Choreograficzne)

Iga Marszałek - Zespół Tańca Nowoczesnego TU I TERAZ (Zajęcia Taneczno-Choreograficzne)

Dariusz Nawrocki - kierownik Zespołu Pieśni i Tańca POLTEX

Iwona Brzezińska - Zespół Pieśni i Tańca POLTEX (Zajęcia Taneczno-Choreograficzne)

Katarzyna Makowska - Zespół Pieśni i Tańca POLTEX (Zajęcia Taneczno-Choreograficzne)

Swietłana Basyrowa-Potargowicz - Zespół Piesni i Tańca POLTEX (Zajęcia Taneczno-Choreograficzne


 


NAUKA

Justyna Żuraw - Język Angielski, Język Hiszpański

Marina Stań - Język Rosyjski

Marek Buła - Młodzi Programiści, Młodzi Wynalazcy

Sylwia Dębska - Obowiązki Bibliotekarza

 

 

INTEGRACJA

Małgorzata Breukel - Pracownia Międzykulturowa

Marta Gadula - Edukacja Regionalna

 

 

WOLONTARIAT

Sylwia Bartosik - Łódzkie Młodzieżowe Centrum Wolontariatu, Młodzieżowe Centrum Prasowe


TELEWIZJA

Agata Magin - Łódzka Młodzieżowa Telewizja

 

 

SPORT I REKREACJA

Hovhannes Yazichyan - Judo

Joanna Anderwald - Judo

Maciej Chrobot - Tenis Stołowy

Marta Milczarska - Fitness

Tomasz Andrzejczak - Siłownia

Agnieszka Krawczyk - Harcerski Zespół Artystyczny KRAJKI (Zajęcia Akrobatyki Sportowej)

 

 

DZIAŁ PROMOCJI I IMPREZ

Damian Marciniak 

Marina Stań

Anna Kieraś-Płoszaj

Przemysław Radke

Wojciech Łaba

Anna Tersa-Błaszczyk

 


DZIAŁ PROJEKTÓW

Barbara Słabicka

Joanna Szyller

 

 

Rada Rodziców przy Pałacu Młodzieży: 

Wróć do: BIP