Plastyka Sport Muzyka Film Nauka Wolontariat Taniec Nauka Teatr Plastyka Sport Fotografia
Zapraszamy na uroczyste podsumowanie XVI edycji konkursu fotograficznego im. J. Bułhaka  pt. "Pejzaże wokół mojego miasta", które odbędzie się 14 października 2017 roku o godz. 16:30 w galerii "Klatka po klatce" na II piętrze Pałacu Młodzieży im. Juliana Tuwima w Łodzi.
Podczas otwarcia wystawy pokonkursowej odbędzie się uroczyste otwarcie wystawy pokonkursowej połączone z wręczeniem nagd i wyróżnień.

LAUREACI:

I kategoria – do 16 lat


I Nagroda - Dominik Czerwoniuk – Łódź

II Nagroda - Joanna Kozieł – Lublin, Aleksandra Mikołajczyk – Dalików, Wojciech Stefaniak - Łódź

III Nagroda - Joanna Kamińska – Dalików, Jakub Dołasiński - Sierpc

Wyróżnienia:  Aleksandra Szlęk – Nowe Brzesko, Małgorzata Stachura – Konstantynów łódzki, Adrian Kaźmierczak – Dalików, Alicja Pacuk – Gdańsk

 

II kategoria – od 17 do 21 lat


I Nagroda - Piotr Szewczyk – Drężewo

II Nagroda - Ida Starek – Jakubowice Konińskie, Alicja Nowak - Łódź

III Nagroda - Miłosz Stachowiak – Kotla, Henryk Stachowiak – Kotla, Joanna Wiśniewska – Lublin

Wyróżnienia: Anna Ciszewska – Lublin, Aleksandra Gorczyca – Zduńska Wola


Zdjęcia zakwalifikowane do wystawy:


1. Wiktor Drozdowski  - Stara Sobótka

2. Katarzyna Majewska - Warszawa

3. Kamila Dranikowska - Szyszłowo

4. Miłosz Dydak - Niebock

5. Katarzyna Skowronek - Lublin

6. Alicja Ziobro - Niebock

7. Krzysztof Kapłon - Łęczyca

8. Oliwia Piekarska - Tomaszów Mazowiecki

9. Kacper Czernich - Niebock

10. Radosław Żaczek - Niebock

11. Julia Dubiel - Tychy

12. Wiktoria Wika - Łódź

13. Mateusz Tomczuk - Warszawa

14. Jakub Piątkowski - Sierpc

15. Oliwia Syrko - Trzebnica

16. Maja Augustyn - Legionowo

17. Weronika Fikus - Zduńska Wola

18. Zuzanna Dulęba - Brzeziny

19. Julia Szewczyk - Tomaszów Mazowiecki

20. Amelia - Wolbórz

21. Mikołaj Słowik - Wolbórz

22. Zuzanna Długosz - Wolbórz

23. Zofia Idzik - Trzebnica

24. Delphine Dieu

25. Wiktoria Bielańska - Ustrzyki Dolne

26. Zuzanna Szymańska - Królowa Wola

27. Angelika Waracka - Łowicz

28. Radosław Lamka - Sierpc

29. Oskar Młynarczyk - Kotla

30. Zofia Piętak - Tychy

31. Patrycja Kepińska - Garbatka-Letnisko

32. Małgorzata Szklarska - Wyszków

33. Natalia Gałecka - Tomaszów Mazowiecki

34. Anna Gomoliszek - Wyszków

35. Aura Wysocka - Kotla

36. Miłosz Stachowiak - Kotla

37. Patrycja Drzazga - Rozprza

38. Milena Rynkiewicz - Poddębice

39. Dominik Czerwoniuk - Łódź

40. Aleksandra Żółwińska - Stargard

41. Urszula Matuszek - Kotla

42. Dominika Dobrowolska - Łęczyca