Plastyka Sport Muzyka Film Nauka Wolontariat Taniec Nauka Teatr Plastyka Sport Fotografia
 

 
 

Dlaczego warto zostać wolontariuszem Łódzkiego Młodzieżowego Centrum Wolontariatu?

Bycie wolontariuszem ŁMCW da Ci możliwość rozwoju osobistego na wielu płaszczyznach. Jako Wolontariusz będziesz mógł/mogła bezinteresownie pomagać innym i brać udział w ciekawych  projektach o charakterze kulturalnym, rozwijając jednocześnie swoje zainteresowania oraz zdobywając nowe umiejętności i doświadczenia.

 

Będąc młodą osobą masz przed sobą bardzo wiele wyzwań, związanych m.in. z nauką i przyszłym poszukiwaniem pracy. Łódzkie Młodzieżowe Centrum Wolontariatu to miejsce, w którym będziesz mógł/mogła  zdobywać doświadczenia, które w przyszłości zaowocują zwiększeniem Twoich szans na rynku zawodowym. Realizacja różnych działań będzie też świetną okazją do nawiązania nowych znajomości i poznania ciekawych ludzi.

 

Buduj z nami społeczność aktywnych, twórczych i pozytywnych Wolontariuszy.

 

 

JAK ZOSTAĆ WOLONTARIUSZEM CENTRUM ?

 

  • Zapoznaj się z naszą stroną i z rodzajami podejmowanych działań przez Wolontariuszy Centrum
  • Wybierz jeden z 3 rodzajów wolontariatu

WOLONTARIAT STAŁY ( w sposób stały, w miarę możliwości czasowych  angażujesz się  w różne działania i projekty ŁMCW. Możemy śmiało liczyć na Twoje chęci i zaangażowanie. Aktywnie tworzysz społeczność Wolontariuszy. Masz pierwszeństwo udziału w warsztatach i realizowanych projektach zagranicznych otrzymujesz zaświadczenie za cały okres podejmowanych działań)

 

WOLONTARIAT STAŁY W RAMACH PRACOWNI (byłeś kiedyś uczestnikiem zajęć jednej z pracowni/ klubu/zespołu Pałacu Młodzieży i obecnie pomagasz prowadzącemu w realizacji  różnych działań i projektów. Interesuje Cię głownie działanie w tym obszarze z którego rozliczasz się z opiekunem pracowni/ klubu/zespołu )

 

WOLONTARIAT PROJEKTOWY (deklarujesz bardzo okazjonalne zaangażowanie się w realizację wybranych projektów podejmowanych przez ŁMCW, tworzysz społeczność Wolontariuszy, otrzymujesz zaświadczenie tylko za zrealizowane działanie projektowe)


  • Wypełnij on-line  kartę zgłoszenia Wolontariusza

 

 

dostępna stronie:  http://goo.gl/forms/xPaKlJQYDO


  • W przeciągu 3 dni otrzymasz, na podany w Karcie zgłoszenia adres mailowy, wiadomość od koordynatora Centrum z informacjami.
  • Jeśli jesteś osobą niepełnoletnią pobierz  dodatkowo zgodę rodziców na zostanie wolontariuszem (do pobrania tu ) i wypełniona dostarcz do ŁMCW przy najbliższej okazji podejmowanych działań.

 

W razie pytań pisz na adres lmcw.biuro @gmail.com